RAC04-3.3SK/277
RoHS
制造商零件编号:
RAC04-3.3SK/277
商品编码:
RAC04-3.3SK/277
零件描述:
AC/DC CONVERTER 3.3V 4W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 90°C (With Derating)
Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Through Hole
6-DIP Module
1.44" L x 1.07" W x 0.69" H (36.7mm x 27.2mm x 17.4mm)
Enclosed
80 ~ 305 VAC, 110 ~ 390 VDC
CB, CE, cURus, FCC
4 W
1
1.2A
3.3V
73%