RAC10-05SC/277/X8
RoHS
制造商零件编号:
RAC10-05SC/277/X8
商品编码:
RAC10-05SC/277/X8
零件描述:
AC/DC CONVERTER 5V 10W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-20°C ~ 70°C
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
5-DIP Module, 4 Leads
2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm)
Enclosed
80 ~ 305 VAC, 113 ~ 430 VDC
CE, cURus, EAC
10 W
1
2A
5V
78%