RAC04-24SA/277/W
RoHS
制造商零件编号:
RAC04-24SA/277/W
商品编码:
RAC04-24SA/277/W
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 4W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
7-DIP Module, 6 Leads
1.44" L x 1.06" W x 0.67" H (36.7mm x 27.0mm x 17.1mm)
Enclosed
90 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
CE, cURus
4 W
1
167mA
24V
77%