RAC20-24SN-ST
RoHS
制造商零件编号:
RAC20-24SN-ST
商品编码:
RAC20-24SN-ST
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 20W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.5mm x 23.5mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CE, cURus, EAC
20 W
1
833mA
24V
83%