RAC10-24SB/X1
RoHS
制造商零件编号:
RAC10-24SB/X1
商品编码:
RAC10-24SB/X1
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 10W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.06" L x 1.06" W x 0.93" H (52.4mm x 26.8mm x 23.5mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CE, cURus
10 W
1
417mA
24V
77%