RAC06-12SC/W/X2
RoHS
制造商零件编号:
RAC06-12SC/W/X2
商品编码:
RAC06-12SC/W/X2
制造商/品牌:
Recom Power
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 6W
产品类别 :
AC DC Converters
Obsolete
-25°C ~ 75°C (With Derating)
Standby Output, Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
5-DIP Module, 4 Leads
2.00" L x 1.00" W x 0.65" H (50.9mm x 25.5mm x 16.4mm)
Enclosed
80 ~ 264 VAC, 115 ~ 370 VDC
CE, cURus, EAC
6 W
1
500mA
12V
78%