RACM30-24SER
RoHS
制造商零件编号:
RACM30-24SER
商品编码:
RACM30-24SER
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 30W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-20°C ~ 70°C (With Derating)
IP68, Universal Input
Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Through Hole
4-DIP Module
2.09" L x 2.00" W x 1.34" H (53.0mm x 51.0mm x 34.0mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE
30 W
1
1.25A
24V
89%