RAC04-12SA
RoHS
制造商零件编号:
RAC04-12SA
商品编码:
RAC04-12SA
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 4W
产品类别 :
AC DC Converters
Not For New Designs
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
7-DIP Module
1.44" L x 1.07" W x 0.69" H (36.7mm x 27.0mm x 17.6mm)
Enclosed
90 ~ 264 VAC
CE, cULus, EN
4 W
1
333mA
12V
77%