RAC03-3.3SGA
RoHS
制造商零件编号:
RAC03-3.3SGA
商品编码:
RAC03-3.3SGA
制造商/品牌:
Recom Power
零件描述:
AC/DC CONVERTER 3.3V 3W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
16-DIP Module, 5 Leads
1.46" L x 0.94" W x 0.59" H (37.0mm x 24.0mm x 15.0mm)
Enclosed
85 ~ 305 VAC
CE, cURus
3 W
1
910mA
3.3V
70%