RAC01-12SGA
RoHS
制造商零件编号:
RAC01-12SGA
商品编码:
RAC01-12SGA
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 1W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-25°C ~ 80°C (With Derating)
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
1.33" L x 0.87" W x 0.75" H (33.7mm x 22.2mm x 19.0mm)
Enclosed
100 ~ 240 VAC
CE, cURus
1 W
1
83mA
12V
68%