RAC02E-3.3SK/277
RoHS
制造商零件编号:
RAC02E-3.3SK/277
商品编码:
RAC02E-3.3SK/277
零件描述:
AC/DC CONVERTER 3.3V 2W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 90°C (With Derating)
Baseplate, PFC, Standby Output
ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
1.33" L x 0.87" W x 0.61" H (33.7mm x 22.2mm x 15.4mm)
Enclosed
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
CB, CE, cURus, EAC
2 W
1
600mA
3.3V
68%