RAC03-15SK
RoHS
制造商零件编号:
RAC03-15SK
商品编码:
RAC03-15SK
零件描述:
AC/DC CONVERTER 15V 3W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 80°C (With Derating)
Universal Input
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
1.12" L x 0.93" W x 0.70" H (28.5mm x 23.5mm x 17.9mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CE, cURus
3 W
1
200mA
15V
75%