RAC06-12SC
RoHS
制造商零件编号:
RAC06-12SC
商品编码:
RAC06-12SC
制造商/品牌:
Recom Power
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 6W
产品类别 :
AC DC Converters
Not For New Designs
-25°C ~ 75°C (With Derating)
Universal Input
ITE (Commercial)
Through Hole
5-DIP Module, 4 Leads
2.11" L x 1.09" W x 0.65" H (53.5mm x 27.8mm x 16.6mm)
Enclosed
80 ~ 264 VAC, 115 ~ 370 VDC
CE, cULus, EN
6 W
1
500mA
12V
78%