RAC20-15SK/277
RoHS
制造商零件编号:
RAC20-15SK/277
商品编码:
RAC20-15SK/277
零件描述:
AC/DC CONVERTER 15V 20W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
5-DIP Module, 4 Leads
2.07" L x 1.08" W x 0.91" H (52.5mm x 27.4mm x 23.0mm)
Enclosed
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
CE, cURus
20 W
1
1.33A
15V
86%