RAC20-15DK
RoHS
制造商零件编号:
RAC20-15DK
商品编码:
RAC20-15DK
零件描述:
AC/DC CONVERTER +/-15V 20W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
IP20, Universal Input
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
5-DIP Module
2.07" L x 1.08" W x 0.91" H (52.5mm x 27.4mm x 23.0mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus
20 W
2
670mA, 670mA
15V
-15V
84%