RAC10-24SK/277
RoHS
制造商零件编号:
RAC10-24SK/277
商品编码:
RAC10-24SK/277
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 10W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 80°C (With Derating)
Universal Input
Household Appliances, ITE (Commercial)
Through Hole
4-DIP Module
2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm)
Enclosed
80 ~ 305 VAC
CE, cURus
10 W
1
420mA
24V
84%