PC776-1X-24C-X
RoHS
制造商零件编号:
PC776-1X-24C-X
商品编码:
PC776-1X-24C-X
零件描述:
RELAY AUTOMOTIVE SPST 130A 24V
Active
-40°C ~ 125°C
IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Non Latching
170.2 mA
24VDC
130 A
40VDC - Max
14.4 VDC
2.4 VDC