PC781-1A-12S-R-X
RoHS
制造商零件编号:
PC781-1A-12S-R-X
商品编码:
PC781-1A-12S-R-X
零件描述:
15 A MICRO ISO AUTOMOTIVE RELAY
产品类别 :
Automotive Relays
Obsolete
-30°C ~ 100°C
Resistor, Sealed - Fully
Socketable
Plug In
SPST-NO (1 Form A)
Non Latching
109 mA
12VDC
80 A
16VDC - Max
7.5 VDC
1 VDC