PC776-1X-12C-X
RoHS
制造商零件编号:
PC776-1X-12C-X
商品编码:
PC776-1X-12C-X
制造商/品牌:
Picker Components
零件描述:
RELAY AUTOMOTIVE SPST 130A 12V
产品类别 :
Automotive Relays
Active
-40°C ~ 125°C
IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Chassis Mount
Screw Terminal
SPST-NO (1 Form A)
Non Latching
324.3 mA
12VDC
130 A
40VDC - Max
7.2 VDC
1.2 VDC