PC7150-1C-C2-12C-N-X
RoHS
制造商零件编号:
PC7150-1C-C2-12C-N-X
商品编码:
PC7150-1C-C2-12C-N-X
制造商/品牌:
Picker Components
零件描述:
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 150A 12V
产品类别 :
Automotive Relays
Active
-40°C ~ 125°C
Chassis Mount
Quick Connect - Multiple Sizes
SPDT (1 Form C)
Non Latching
240 mA
12VDC
150 A
75VDC - Max
7.8 VDC
1.2 VDC