PC795-1C-C2-24S-N-X
RoHS
制造商零件编号:
PC795-1C-C2-24S-N-X
商品编码:
PC795-1C-C2-24S-N-X
零件描述:
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 24V
Active
-40°C ~ 125°C
Sealed - Fully
Chassis Mount
Quick Connect - Multiple Sizes
SPDT (1 Form C)
Non Latching
75 mA
24VDC
75VDC - Max
15.6 VDC
2.4 VDC