PC785-1C-24S-R-X
RoHS
制造商零件编号:
PC785-1C-24S-R-X
商品编码:
PC785-1C-24S-R-X
零件描述:
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 17A 24V
Active
-40°C ~ 125°C
Resistor, Sealed - Fully
Socketable
Plug In
SPDT (1 Form C)
Non Latching
64 mA
24VDC
17 A
75VDC - Max
14.4 VDC
2.4 VDC