PC785-1C-12S-R-X
RoHS
制造商零件编号:
PC785-1C-12S-R-X
商品编码:
PC785-1C-12S-R-X
零件描述:
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V
Active
-40°C ~ 125°C
Resistor, Sealed - Fully
Socketable
Plug In
SPDT (1 Form C)
Non Latching
128 mA
12VDC
75VDC - Max
7.2 VDC
1.2 VDC