PC784-1C-12C-R-X
RoHS
制造商零件编号:
PC784-1C-12C-R-X
商品编码:
PC784-1C-12C-R-X
制造商/品牌:
Picker Components
零件描述:
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V
产品类别 :
Automotive Relays
Active
-25°C ~ 125°C
Resistor
Socketable
Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
SPDT (1 Form C)
Non Latching
143 mA
12VDC
40 A
28VDC - Max
7.2 VDC
1.2 VDC