PC784-1C-12S-X
RoHS
制造商零件编号:
PC784-1C-12S-X
商品编码:
PC784-1C-12S-X
零件描述:
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V
Active
-25°C ~ 125°C
Sealed - Fully
Socketable
Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
SPDT (1 Form C)
Non Latching
125 mA
12VDC
40 A
28VDC - Max
7.2 VDC
1.2 VDC