PC775-1A-12C-D-X
RoHS
制造商零件编号:
PC775-1A-12C-D-X
商品编码:
PC775-1A-12C-D-X
零件描述:
RELAY AUTOMOTIVE SPST 75A 12V
Active
-40°C ~ 125°C
IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Chassis Mount
Screw Terminal
SPST-NO (1 Form A)
Non Latching
240 mA
12VDC
32VDC - Max
7.8 VDC
2.4 VDC