SPD24051
RoHS
制造商零件编号:
SPD24051
商品编码:
SPD24051
制造商/品牌:
Carlo Gavazzi Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 5W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-20°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, Universal Input
Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
4.49" L x 0.89" W x 3.60" H (114.0mm x 22.6mm x 91.4mm)
AC or DC
CE, cULus, cURus, TUV
5W
1
3 kV
210mA
24V
87%
90 ~ 265 VAC
120V
370V