SPD249603L
RoHS
制造商零件编号:
SPD249603L
商品编码:
SPD249603L
制造商/品牌:
Carlo Gavazzi Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 960W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-40°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, PFC
Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
10.86" L x 4.41" W x 4.97" H (275.8mm x 112.0mm x 126.2mm)
AC or DC
CE, cULus, TUV
960W
1
40A
24V
92%
340 ~ 575 VAC (3 Phase)
480V
820V