SPD12051B
RoHS
制造商零件编号:
SPD12051B
商品编码:
SPD12051B
制造商/品牌:
Carlo Gavazzi Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 10W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-20°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, Universal Input
Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
4.49" L x 0.89" W x 3.60" H (114.0mm x 22.6mm x 91.4mm)
AC or DC
CE, cULus, cURus, TUV
10W
1
3 kV
840mA
12V
75%
90 ~ 264 VAC
120V
375V