SPD121201P
RoHS
制造商零件编号:
SPD121201P
商品编码:
SPD121201P
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 120W
Obsolete
-35°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, PFC, Universal Input
Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
4.41" L x 2.53" W x 4.88" H (112.0mm x 64.3mm x 124.0mm)
AC or DC
CCC, CE, cULus, TUV
120W
1
10A
12V
87%
90 ~ 264 VAC
210V
315V