SPDM242401
RoHS
制造商零件编号:
SPDM242401
商品编码:
SPDM242401
制造商/品牌:
Carlo Gavazzi Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 240W 24VDC
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, Universal Input
Industrial, ITE (Commercial)
5.00" L x 2.75" W x 4.89" H (127.2mm x 69.9mm x 124.4mm)
AC or DC
CE, cULus, cURus
240W
1
3 kV
10A
24V
87%
90 ~ 264 VAC
127V
370V