SPD241201
RoHS
制造商零件编号:
SPD241201
商品编码:
SPD241201
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 120W
Obsolete
-35°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20
Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
4.41" L x 2.54" W x 4.88" H (111.9mm x 64.4mm x 124.0mm)
AC or DC
CCC, CE, cULus, TUV
120W
1
5A
24V
94%
90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
210V
375V