SPD121201
RoHS
制造商零件编号:
SPD121201
商品编码:
SPD121201
制造商/品牌:
Carlo Gavazzi Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 120W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-35°C ~ 71°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20
Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
4.41" L x 2.54" W x 4.88" H (111.9mm x 64.4mm x 124.0mm)
AC or DC
CCC, CE, cULus, TUV
120W
1
10A
12V
87%
90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
210V
375V