FSP150M-AGA
RoHS
制造商零件编号:
FSP150M-AGA
商品编码:
FSP150M-AGA
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 150W
Active
0°C ~ 40°C
Medical
6.69" L x 3.35" W x 1.67" H (170.0mm x 85.0mm x 42.5mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CE, cURus, FCC, TUV, VCCI
Desktop (Class I)
150 W
International
15V
10A
IEC 320-C14
Power DIN, 4 Pin
Level VI
210mW (Max)