FSP060-DAAN3
RoHS
制造商零件编号:
FSP060-DAAN3
商品编码:
FSP060-DAAN3
制造商/品牌:
FSP Technology Inc.
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Active
0°C ~ 70°C
ITE (Commercial)
4.33" L x 2.44" W x 1.24" H (110.0mm x 62.0mm x 31.5mm)
47" (1.20m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Desktop (Class I)
60 W
International
Positive Center
24V
2.5A
IEC 320-C14
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
89%
60950-1; 62368-1
75mW