FSP180-AJBU3
RoHS
制造商零件编号:
FSP180-AJBU3
商品编码:
FSP180-AJBU3
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19.5V 180W
Active
0°C ~ 70°C
ITE (Commercial)
4.47" L x 2.54" W x 0.91" H (113.5mm x 64.5mm x 23.0mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Desktop (Class I)
180 W
International
Positive Center
19.5V
9.23A
IEC 320-C6
Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm
Level VI, CoC Tier 2
60950-1; 62368-1
500mW