FSP090-AWAN3
RoHS
制造商零件编号:
FSP090-AWAN3
商品编码:
FSP090-AWAN3
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 90W
Active
0°C ~ 70°C
ITE (Commercial)
5.52" L x 2.56" W x 1.00" H (140.1mm x 65.1mm x 25.4mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Desktop (Class I)
90 W
International
Positive Center
54V
1.67A
IEC 320-C14
Power DIN, 4 Pin
89%
60950-1; 62368-1
500mW