FSP065-DHCM1
RoHS
制造商零件编号:
FSP065-DHCM1
商品编码:
FSP065-DHCM1
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Active
0°C ~ 40°C
Medical
5.08" L x 2.01" W x 1.22" H (129.0mm x 51.0mm x 30.9mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CE, cURus, TUV
Desktop (Class II)
65 W
International
Positive Center
12V
5.42A
IEC 320-C8
87%
210mW