FSP065M-DBA
RoHS
制造商零件编号:
FSP065M-DBA
商品编码:
FSP065M-DBA
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W
Active
0°C ~ 40°C
Medical
5.08" L x 2.29" W x 1.24" H (129.1mm x 58.1mm x 31.5mm)
47.2" (1.20m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Desktop (Class I)
65 W
International
Negative Center
19V
3.43A
IEC 320-C14
Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Level VI
210mW (Max)