FSP025M-DPA
RoHS
制造商零件编号:
FSP025M-DPA
商品编码:
FSP025M-DPA
制造商/品牌:
FSP Technology Inc.
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 25W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Active
0°C ~ 40°C
Medical
4.33" L x 1.97" W x 1.26" H (110.0mm x 50.0mm x 32.0mm)
59" (1.50m)
85 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Desktop (Class I)
25 W
International
Negative Center
5V
5A
IEC 320-C14
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.5mm
Level VI, CoC Tier 2
100mW (Max)