FSP330-AJAN3
RoHS
制造商零件编号:
FSP330-AJAN3
商品编码:
FSP330-AJAN3
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19.5V 330W
Active
0°C ~ 70°C
ITE (Commercial)
7.87" L x 3.94" W x 1.06" H (200.0mm x 100.0mm x 27.0mm)
47.2" (1.20m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Desktop (Class I)
330 W
International
19.5V
16.9A
IEC 320-C14
Power DIN, 4 Pin
Level VI, CoC Tier 2
60950-1; 62368-1
500mW (Max)