FSP120-AAAN3
RoHS
制造商零件编号:
FSP120-AAAN3
商品编码:
FSP120-AAAN3
制造商/品牌:
FSP Technology Inc.
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Active
0°C ~ 70°C
ITE (Commercial)
5.96" L x 2.98" W x 1.00" H (151.3mm x 75.6mm x 25.4mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Desktop (Class I)
120 W
International
Positive Center
24V
5A
IEC 320-C14
Level VI, CoC Tier 2
60950-1; 62368-1
500mW (Max)