FSP036-DHAN3
RoHS
制造商零件编号:
FSP036-DHAN3
商品编码:
FSP036-DHAN3
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Active
0°C ~ 70°C
ITE (Commercial)
4.33" L x 1.97" W x 1.26" H (110.0mm x 50.0mm x 32.0mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Desktop (Class I)
36 W
International
Positive Center
12V
3A
IEC 320-C14
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
88.30%
500mW