FSP090-AAAN3
RoHS
制造商零件编号:
FSP090-AAAN3
商品编码:
FSP090-AAAN3
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Active
0°C ~ 70°C
ITE (Commercial)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Desktop (Class I)
90 W
International
Positive Center
24V
3.75A
IEC 320-C14
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12mm
89%
60950-1; 62368-1
500mW