FSP090-ABBU3
RoHS
制造商零件编号:
FSP090-ABBU3
商品编码:
FSP090-ABBU3
制造商/品牌:
FSP Technology Inc.
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Active
0°C ~ 70°C
ITE (Commercial)
3.86" L x 2.54" W x 0.89" H (98.0mm x 64.5mm x 22.5mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Desktop (Class I)
90 W
International
Positive Center
19V
4.74A
IEC 320-C6
Level VI, CoC Tier 2
60950-1; 62368-1
500mW