FSP040-DWAN3
RoHS
制造商零件编号:
FSP040-DWAN3
商品编码:
FSP040-DWAN3
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 40W
Active
0°C ~ 70°C
ITE (Commercial)
4.33" L x 1.97" W x 1.26" H (110.0mm x 50.0mm x 32.0mm)
47" (1.20m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Desktop (Class I)
40 W
International
Positive Center
54V
740mA
IEC 320-C14
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
88.59%
75mW