FSP250M-KAA
RoHS
制造商零件编号:
FSP250M-KAA
商品编码:
FSP250M-KAA
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 250W
Active
-20°C ~ 60°C
Medical
8.30" L x 3.45" W x 1.63" H (210.8mm x 87.6mm x 41.5mm)
36" (0.91m)
80 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Desktop (Class I)
250 W
International
24V
10.42A
IEC 320-C14
Rectangular, 6 Position
Level VI
150mW (Max)