FSP270-RWAN3
RoHS
制造商零件编号:
FSP270-RWAN3
商品编码:
FSP270-RWAN3
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 270W
Active
0°C ~ 70°C
ITE (Commercial)
8.03" L x 3.45" W x 1.63" H (204.0mm x 87.6mm x 41.5mm)
47.2" (1.20m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Desktop (Class I)
270 W
International
54V
5A
IEC 320-C14
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI, CoC Tier 2
60950-1; 62368-1
500mW (Max)