FSP230-AWAN3
RoHS
制造商零件编号:
FSP230-AWAN3
商品编码:
FSP230-AWAN3
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 230W
Active
0°C ~ 70°C
ITE (Commercial)
6.97" L x 3.37" W x 1.27" H (177.0mm x 85.6mm x 32.2mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Desktop (Class I)
230 W
International
54V
4.26A
IEC 320-C14
Power DIN, 4 Pin
Level VI, CoC Tier 2
60950-1; 62368-1
500mW (Max)