FSP090M-RHA
RoHS
制造商零件编号:
FSP090M-RHA
商品编码:
FSP090M-RHA
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
Active
0°C ~ 40°C
Medical
5.71" L x 2.77" W x 1.12" H (145.0mm x 70.2mm x 28.4mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Desktop (Class I)
90 W
International
12V
7.5A
IEC 320-C14
Power DIN, 4 Pin
Level VI
210mW (Max)